Pozastavuju Na neurčito...

16. srpna 2012 v 17:12 | Katka-Kate |  Novinky
Ahoj!Nevím ,ale prostě mě to tu nebaví.Nebo spíš prostě mi taťka najednou stona nedovolil...Takže jako mě to samozřejmě dost vzalo.Protože už mám pro něj jméno a pomale jsem chtěla zhánět rodiče!A dokonce Apuš zase nabízí dovezení STONŮ!Já blbá ,že jsem mu to věřila..fakt na VŠECHNO SERU!S prominutím..znáte to ne??Prostě rodiče vám naslibují říkají "tak kdy to objednáme...?" atd. Takže jako.. (NE nejsem rozmazlená jenom zklamaná a rozčílená..!)
Takže už nemám na nic chuť.Jenom na koně.Na ŽIVÉ koně.Dneska jsme se byli projet do vedlejších vesnic (do jedné vedlejší Březník a potom za Březník Kuroslepy..) tam jsem se setkala s mou dobrou kamarádkou Eliškou.Bylo to fajn :)).
No a potom jsme jely zpátky Březníkem a já holkám navrhla ,že bysme se tam mohly podívat (Do Březníku chodím do školy a stáje jsou hned na stejné ulici. Mají tam: Samuel (mazlík ,ale lenoch)
Aristo Nero (Ano můj Breyer.Podle něho jsem ho pojmenovala..)
Doda (Jmenuje se nějak polsky..nwm jak xD)
Aiq (Majk..♥ Láska moje..miluju ho!)
Fontána..(taková protivná ,ale DOKONALÁ..zbarvení naprosto úžasné..!)
Kačena (Ponočka..z POlSKA..věřili byste tomu ,že jí koupily za 5 tis. i se sedlem..? Koně jsou tam naprotsto levní..njn polská jatka..:'( Achjoo)
Marion (Na ní jsem jela na vyjdu.Má hrozný zlozvyk-nenechá se chytit ve výběhu ani v boxu :()
To jsou ASI všichni.
No u nás v obchodě (samozřejmě jezdeckém mají takovou slevu ..takže jsem si řekla ,že místo modelů koní se začnu věnovat koním.Na blog budu asi chodit když budu mít náladu..
Takže všem se omlouvám..ty články se STONY jsem smazala.

TAK SE MĚJTE HEZKY..JÁ ZAÍM ZMIZÍM..A DÁM SEM NĚJAKÝ JINÝ DESS.TA ZELENÁ MI LEZE NA NERVY.. :/
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama